Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Wenger Resist на 23л 612737
Опис товару:
- Водонепроникне заднє відділення для гаджетів
- Просторе основне відділення для речей
- Органайзер Essentials для проводів живлення, зарядних пристроїв, візиток та письмового приладдя
- Бічні кишені
- Спинка з дихаючою зберігатиме прохолоду
- Світло-відбивний елемент
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 30 x 44 x 20 см.
- Об'єм: 23 л.
- Виробник: Wenger, Швейцарія.
|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 23 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 30 см |
|
| Бренд | Wenger |