Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Wenger Monosling Shoulder Bag на 6л 611876
Опис товару:
- Рюкзак складається з 2 відділень
- 1 головне відділення із відсіком для планшета;
- 2 відділ-органайзер на лицьовій включає маленькі кишені, один з яких сітчастий, а також карабін для ключів;
- Призначений для щоденного використання, в ньому легко помістяться кілька книг, пляшка води, планшет або нетбук до 10 дюймів.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 25*30*37 см.
- Об'єм: 6 л.
- Виробник: Wenger, Швейцарія.
|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 6 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 25 см |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 30 см |
|
| Бренд | Wenger |