Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканинна сумка-слінг Confident чоловіча AT05-T-413KH
Опис:
- Має одне основне відділення на змійці, з кишенею слотом відкритого типу всередині виробу.
- Крім основного відділу в сумці є три додаткові кишеньки з вертикальним закриттям на блискавках - з лицьового, заднього і тильного боків.
- Наплічний текстильний ремінець відстібається за допомогою карабіна і регулюється по довжині, якщо це необхідно.
Характеристики:
- Матеріал: текстиль
- Розміри: 37 x 18 x 10 см.
- Виробник: Confident.
|
| Виробник | Confident |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Хакі |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 100 мм |
|
| Бренд | Confident |