








595 ₴
Вертикальний органайзер, кофр для речей, інструментів у багажник авто Ultimate Speed
Органайзер – незамінна річ у машині для кожної людини, яка цінує комфорт та порядок у транспортному засобі. Організатор подбає про те, щоб речі в багажнику не змінили свого становища, завдяки чому буде порядок і порядок.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | ULTIMATE SPEED |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 350 мм |
| Об`єм | 14 л |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Обсяг | 14.0 |
| Тип застежки | Липучка |
| Стать | Унісекс |