Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Sol's Express на 24 л 70200301TUN
Опис товару:
- Одне основне відділення, яке закривається на блискавку.
- Велике центральне відділення із застібкою-блискавкою з подвійним замком
- Три передні кишені на блискавках.
- Отвір для телефонної гарнітури.
- Дно прострочене зсередини.
- Регульовані плечові лямки.
- Зручна ручка для перенесення у руці.
Характеристики:
- Розміри: 43х33х17 см.
- Об'єм: 24 л.
- Вага: 0,55 кг.
- Матеріал: 100% поліестер
- Бренд: Sol's, Китай
|
| Виробник | Sol's |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 24 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Жовтий |
| Глибина | 17 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 33 см |
| Вага | 0.55 г |
| За типом конструкції | М'який |
| Кількість лямок | 2 |
|
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип рюкзака | Міські |