



13 181 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piquadro |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Клатч |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Зелений |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип | Сумка |
| Тип | Чоловіча сумка з плечовим ременем |
| Бренд | Piquadro |