




12 627 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piquadro |
| Країна виробник | Італія |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Сірий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка на плече |
| Стиль | Повсякденний |
| Бренд | Piquadro |