

8 877 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piquadro |
| Країна виробник | Італія |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 180 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Piquadro |