Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак Mad Packton на 26л RPN8001
Опис товару:
- Основне відділення.
- Блискавки та бігунки з підвищеним ресурсом пробігу
- Попереду шнур-паракорд із регулюванням
- Дві бічні кишені
- Кишеня на спинці
- Зовнішня кишеня під ноутбук
- Система захисту anti-shock для ноутбука
- Анатомічні лямки
- Спинка з вентиляційною 3д сіткою
- Ремінь-кріплення на дорожню валізу
- Основний відсік
- Велика внутрішня кишеня
- Маленька внутрішня кишеня
Характеристики:
- Розміри: 49х32х16 см
- Об'єм: 26 л
- Матеріали: 100% polyester, водовідштовхувальний
- Виробник: MAD
|
| Виробник | МАД |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 26 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 49 см |
| Ширина | 32 см |