



1 460 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joma |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 44 л |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 32 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 32 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості (1) | Водонепроникна тканина |
| Вікова група | Доросла |
| Тип рюкзака | Міські |
| Бренд | Joma |