








2 499 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Бордовий |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Firenze Italy |