Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак тактичний Highlander Forces Loader Rucksack на 33л 929690
Особливості конструкції:
- Durable – міцна тканина 1000D XTP, аксесуари Duraflex та блискавки №10 роблять цей рюкзак довговічним у суворих умовах.
- Stable Load – цей рюкзак зручний та безпечний для носіння, з м'якою спинкою Airmesh, м'якими плечовими лямками та регульованим поясним ременем.
- Waterproof – водостійке покриття XTP гарантує, що цей рюкзак добре функціонує під сильним дощем та у вологих умовах.
- Adaptable – окрім великого основного відділення та об'ємних бічних кишень, цей рюкзак має систему кріплень MOLLE для фіксації спорядження, а також сумісний із питною системою (гідратором).
- Верхній клапан, що закриває головне відділення, з кишенею на блискавці.
- Плечові лямки, регульовані по висоті, з м'якою пінополіуретановою підкладкою, обшиті сітчастою тканиною.
- Над лямками рюкзака розташована ручка для перенесення, за допомогою якої можна легко переставити.
- D-подібні кільця для кріплення невеликого спорядження.
- Нагрудна стяжка зі свистком на фастексі, регульована по висоті та ширині.
- Регульований поясний ремінь.
Технічні характеристики:
- Об'єм, л: 33
- Розміри, див: 55 x 29,5 x 22
- Матеріал: 600D XTP Polyeste.
- Виробник - Highlander
|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 33 л |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість лямок | 2 |
|
| Довжина | 29.5 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 55 см |
|
| Тип рюкзака | Тактичні |
| Бренд | Highlander |