




795 ₴
Сумка для ноутбука 13-14,1 дюймів Base XX Laptop Bag Clamshell чорна
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Base |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вага | 480 г |