






495 ₴
Жіноча косметичка із еко шкіри Edibazzar темно-коричнева
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Вага | 0.125 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |