







699 ₴
Жіночий рюкзак невеликого розміру 7L Angel блакитний
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jielshi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 31 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Глибина | 14 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Поліамід |
| Об`єм | 10 л |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 28 см |