




2 860 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bretton |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Повсякденний |