Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Wenger Next на 27л 612557
Опис товару:
- Основна зовнішня тканина виготовлена з перероблених ПЕТ-пляшок
- М'яке відділення для ноутбука
- Органайзер для найнеобхідніших речей
- Роздільник файлів
- Просторе основне відділення
- Регульовані м'які плечові лямки, що регулюються
- М'яка задня панель
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: 33 x 46 x 22 см.
- Об'єм: 27 л.
- Виробник: Wenger, Швейцарія.
|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Об`єм | 27 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 46 см |
| Ширина | 22 см |
|
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Wenger |