Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Firenze Italy з натуральної шкіри F-IT-7666A
Опис продукту:
- Сумка має одне основне відділення, яке можна закрити блискавкою.
- Всередині головного офісу знаходиться невелика сумка-органайзер.
- Сумка має короткі шкіряні ручки і довга, для зручного носіння на плечі.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Розміри: 28 x 23 x 8 см.
- Виробник: Firenze Італія.
|
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
|
| Бренд | Firenze Italy |