
330 ₴
Невелика косметичка, пенал Ronadinho чорна
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Вага | 0.19 г |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |