


2 988 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Сірий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Бренд | Victorinox |