


14 944 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Тип | Портфель |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Перегородка на блискавці |
| Колір | Чорний |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Портфель |
| Пол1 | Чоловічий |