Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Fjallraven Kanken Laptop на 20л 23525 550
Опис товару:
- Рюкзак виготовлений із міцної тканини Vinylon F.
- Є відділення для ноутбука до 17 дюймів.
- Додаткова кишеня на блискавці всередині основного відділення.
- Дві відкриті бічні кишені та передня кишеня на блискавці.
- Зручні лямки з міцним і м'яким набиванням.
- У комплект входить сидіння, яке зберігається у відкритій кишені всередині основного відділення.
Характеристики:
- Матеріал: Vinylon F (вінілон)
- Розмір (ШхВхГ): 42 * 30 * 18 см
- Об'єм: 20 л
- Виробник: Fjallraven, Швеція
- Translated with DeepL.com (free version)
|
| Виробник | Fjallraven |
| Країна виробник | Швеція |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Глибина | 18 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 30 см |
|
| Бренд | Fjallraven |