Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський CAT Combat Gobi на 21л 84350-558
Опис товару:
- Велике основне відділення.
- На фронтальній стороні кишеня на блискавці.
- Пара бічних кишень
- Регульовані ремені.
- Ручка-петля для перенесення рюкзака в руці.
Характеристики:
- Матеріал: текстиль
- Розміри: 43,5*29,5*24,5 см
- Об'єм: 21 л.
- Вага: 0,48 кг.
- Виробник: САТ, США.
|
| Виробник | CAT |
| Країна виробник | США |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 21 л |
| Колір | Бежевий |
| Глибина | 24.5 см |
| Висота | 43.5 см |
| Ширина | 29.5 см |
| Вага | 480 г |
|
| Матеріал | Текстиль |
| Бренд | Cat |