Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка Confident із тканини ATN02-233KH
Опис товару:
- Сумка має одне основне відділення на блискавці, всередині яких є додаткові слоти для дрібних предметів.
- Є коротка ручка для комфортного перенесення в руках.
- З тильного боку кишеня, що закривається на блискавку.
- Довгий ремінець через плече може бути перестебнутий за допомогою карабінів, даючи змогу вибрати, з якого боку носити сумку залежно від ваших уподобань.
Характеристики:
- Матеріали: текстиль.
- Розміри: 17 x 8 x 28 см
- Виробник - Confident.
|
| Виробник | Confident |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Зелений |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 60 мм |
|
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Бренд | Confident |