

2 646 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Об`єм | 21 л |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 14 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості (1) | Водонепроникна тканина |
| Вікова група | Доросла |
| Тип рюкзака | Міські |