






2 295 ₴
Опис виробу:
Характеристики:
* Характеристики та фактична комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vip Collection |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Висота | 180 см |
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 60 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Чоловіча сумка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Бренд | Vip Collection |