Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка шкіряна Vip Collection на плече, коричнева 1439.B.FLAT
Опис:
- Сумка виконана з високоякісної м'якої натуральної шкіри.
- Декоративна вставка на лицьовій стороні сумки, яка надає їй особливу родзинку.
- Три зовнішні кишені на блискавці.
- Зручний регульований ремінець для носіння на плечі, який виконаний в поєднанні шкіри і щільного поліестеру.
- Закривається на блискавці.
- Одне містке основне відділення.
- Усередині три додаткові кишені для мобільних телефонів і різних дрібниць.
- Підкладка виконана зі щільної, приємної на дотик тканини чорного кольору.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: коричневий
- Розміри: 22 х 19 х 7 см.
- Виробник: Vip Collection
|
| Виробник | Vip Collection |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 70 мм |
|
| Пол1 | Чоловічий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розмір | Малий |
| Бренд | Vip Collection |