Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка Adidas Linear Duff 12,5 л JE8347
Опис товару:
- Основне відділення застібається на блискавку
- Бічна кишеня на блискавці
- Короткі ручки
- Плечовий ремінь
Характеристики:
- Розміри: 15 см x 37 см x 20 см
- Об'єм: 12,5 л
- Матеріал: 100% поліестер
- Колір: чорний.
- Країна виробник: Adidas, Пакистан.
|
| Виробник | Adidas |
| Країна виробник | Пакистан |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
|
| Об`єм | 12.5 л |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 37 см |
| Глибина | 15 см |