



990 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Призначення | Унісекс |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Сумка |
| Регулювання розміру | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Призначення | Унісекс |