









1 595 ₴
Набір дерев'яних статуеток, фігурок ручної роботи Нічого не бачу, не чую, не розповім
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Глибина | 30 мм |