Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка-слінг Bretton, чорний 9186-68 black
Опис товару:
- Виготовлена з м'якої натуральної шкіри.
- Одне відділення під клапаном додатково закривається на блискавку.
- Об'єм відділення можна збільшити завдяки блискавці-розширенню.
- Усередині відділення є відкрита бічна кишеня для смартфона та кишеня на блискавці.
- На фасаді розташована велика кишеня на блискавці.
- На зворотному боці також є кишеня на блискавці.
- Плечовий ремінь завширшки 3 см, регулюється за довжиною.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: чорний
- Розмір (см.) 19*34*8
- Виробник: Bretton
|
| Виробник | Bretton |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Трикутна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 340 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |