Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече Semi Line 9 Black/Blue DAS303090
Опис товару:
- Кількість відділень (включаючи зовнішні кишені): 4
- Ремінь: регульований із м'якою плаваючою накладкою
- Водостійке і довговічне внутрішнє PU покриття, що захищає речі від намокання;
- Невелика фасадна і велика тильна кишені на блискавці;
- Мале внутрішнє відділення з органайзером;
- Велике внутрішнє відділення на блискавці; Велике внутрішнє відділення на блискавці;
- Бічна сітчаста кишеня для дрібних речей;
- Плечовий ремінь регулюється за довжиною;
- Зовнішній клапан на фастексі повністю закриває всі внутрішні відділення сумки
Характеристики:
- Матеріал: Polyester 600D Ripstop PU / Polyester 600D PU
- Розміри: 350х270х100 мм
- Вага: 0,35 кг.
- Колір: Black/Blue (чорний із синім принтом)
- Країна виробник: Semi Line (Польща)
|
| Країна виробник | Польща |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 100 мм |