



12 892 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pacsafe |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 25 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 19 см |
| Висота | 50 см |
| Ширина | 27 см |
| Особливості | Плечовий ремінь, Регулювання розміру |
| Форма | Прямокутна |
| Кількість відділень | 1 |
| Призначення | Для чоловіків |
| Розмір | Середній |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Для чоловіків |
| Розмір | Середній |
| Бренд | Pacsafe |