Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Pacsafe на 11л 35160144
Опис:
- Блокувальні кишені із захисної тканини - RFIDsafe™ blocking pockets & material.
- Вшита сталева сітка, що перешкоджає розрізанню сумки - eXomesh® slashguards.
- Знімна пряжка для кріплення сумки на нерухомому предметі - PopNLock.
- Посилений ремінець - Carrysafe® slashguard з Dyneema®.
- Система замків Roobar Sport - блокування блискавок в одній точці.
- Захищена вкладка zip - безпечне розміщення застібки на блискавці.
- Стійка до проколів блискавка - ToughZip.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Розмір: 37 х 26 х 10 см
- Вага: 760 г
- Об'єм: 11 л
- Бренд - Pacsafe (США).
|
| Виробник | Pacsafe |
| Країна виробник | США |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 26 см |
| Висота | 37 см |
| Ширина | 10 см |
|
| Ручки | Одна |
| Тип | Міський |
| Тип сумки | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Бренд | Pacsafe |