Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка через плече антизлодій Pacsafe GO Tech Crossbody 35175146
Опис товару:
- Сумка має два відділення на блискавках.
- Переднє відділення зі швидким доступом ідеально підходить для телефона.
- В основному відділенні є кишеня для паспорта з блокуванням RFID для захисту особистих даних, 6 слотів для банківських карт і петля для ручки.
- Сумка кросбоді обладнана стійким до порізів ремінцем.
- Довжину плечового ременя можна регулювати.
- Блискавки мають зручні пулери з текстилю.
- Під час виготовлення сумки було використано 4 запатентовані технології, які створюють надійний захист від крадіжок.
- Тканина, яка не дає просканувати кредитку та інші документи - RFIDsafe™ blocking pockets & material.
- Посилений ремінець Carrysafe® slashguard із Dyneema®.
- Замок на блискавці - Zip clip.
- Дуга для фіксації язичка блискавки, яка не дає розстебнути рюкзак - Secure zip tab.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Об'єм сумки - 0,2 л,
- Розміри - 21,5 х 12 х 3 см,
- Вага - 160 г.
- Бренд - Pacsafe.
|
| Виробник | Pacsafe |
| Країна виробник | США |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Сірий |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 30 мм |
|
| Тип сумки | Сумка |
| Бренд | Pacsafe |