






199 ₴
Дорожня косметичка, органайзер 3.5L Parkside зелена
Опис:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Parkside |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліуретан |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Косметичка |