






399 ₴
Чохол для ноутбука 15,6 дюймів Sumdex рожевий
Опис товару:.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чохол |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Неопрен |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Рожевий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | Чохол |
| Розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 32 мм |
| Вага | 405 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Діагональ екрану пристрою | 15,6 |