
295 ₴
Поясна сумка Corvet призначена для ношения на бедрах или груди. Ергономічна форма та висока якість використовуваних матеріалів забезпечують комфорт під час носіння. Це чудова пропозиція для людей, які люблять завжди мати біля себе найнеобхідніші речі — ключі, документи, портмоне, додаткові дрібниці.
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corvet |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 24 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 13 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | На пояс |