Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Nikibo Peak на 14л 30011905-01
Опис товару:
- Сучасний дизайн: елегантний вигляд, модель призначена для бізнес-поїздок і щоденного використання.
- Компактний розмір: зручний для перенесення необхідних речей без зайвого об'єму.
- Спеціальне відділення з м'якою підкладкою для ноутбука до 15,6 дюймів із фіксувальною стрічкою - безпека гаджетів у будь-яких умовах. Додаткові невеликі внутрішні кишені.
- Ергономічний дизайн із двомазовими кишенями на блискавках - швидкий доступ до смартфона, документів або гаманця.
- Зовнішній USB-роз'єм зручно підключати повербанк і заряджати телефон на ходу.
- Комфорт: широкі м'які лямки з сітчастою підкладкою.
- Для фіксації виробу на ручці валізи на спинці рюкзака є еластичний ремінь.
- Рюкзак обладнаний міцною ручкою для перенесення, а також має поперечну ручку на бічній панелі та може перетворитися на невелику валізу.
- Високоякісний матеріал: виготовлений з водонепроникної тканини, стійкої до зносу і механічних пошкоджень.
Характеристики:
- Розміри: 42×31×11 см.
- Об'єм: 14 л.
- Вага: 690 г.
- Виробник: Nikibo
|
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 14 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 11 см |
| Висота | 42 см |
| Ширина | 31 см |
| Виробник | PEAK |