Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Nikibo Scout на 20л 30012205-01
Опис товару:
- Сучасний дизайн: елегантний вигляд, модель призначена для бізнес-поїздок і щоденного використання.
- Три містких відділення на блискавці для зручної організації речей.
- Спеціальне відділення з м'якою підкладкою для ноутбука до 16 дюймів з фіксуючою стрічкою - безпека гаджетів у будь-яких умовах. Внутрішні кишені для ручок, карток, аксесуарів.
- Зовнішній USB-роз'єм зручно підключати повербанк і заряджати телефон на ходу.
- Ергономічний дизайн: м'які плечові лямки і вентильована спинка забезпечують комфорт при тривалому носінні. Внутрішній бік плечових ременів сітчастий.
- На спинці розташована потаємна кишеня на блискавці - для безпечного зберігання цінних речей у дорозі.
- Для фіксації виробу на ручці валізи на спинці рюкзака є еластичний ремінь. Рюкзак обладнаний міцною ручкою для перенесення.
- Високоякісний матеріал: виготовлений з водонепроникної тканини, стійкої до зносу і механічних пошкоджень.
Характеристики:
- Розміри: 43×30×15 см.
- Об'єм: 20 л.
- Виробник: Nikibo
|
| Стать | Чоловіча |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 20 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 43 см |
| Ширина | 30 см |