Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-візок Rolser Com на 53л 931447
Опис товару:
- Made in Spain – продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Рама візка виготовлена із чорного анодованого алюмінію, що дозволяє транспортувати вантаж вагою до 50 кг.
- Великі колеса на підшипниках дозволяють долати різні перешкоди та легше котити сумку-візок.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену.Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум з-під коліс.
- Розміри сумки-візка без коліс – 47 х 11 х 108,5 см.
- Рекомендоване навантаження – 25 кг.
Характеристики:
- Об'єм, л: 53
- Вага, кг: 3,505
- Максимальне навантаження, кг: 50
- Рекомендоване навантаження, кг: 25
- Розміри, см: 47,5 х 42 х 101
- Матеріал сумки: Polyester
- Кількість коліс, шт: 2
- Виробник: Rolser (Іспанія).
|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Сумка дорожня |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
|
| Об`єм | 53 л |
| Висота | 101 см |
| Ширина | 47.5 см |
| Глибина | 42 см |
| Вага | 3.505 кг |
|
| Замок | Клапан |
| Розмір | Середній |