







299 ₴
Опис товару:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Розміри | |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 32 см |
| Глибина | 13 см |
| Вага | 0.28 кг |
| Додаткові характеристики сумок-візок | |
| Складана конструкція | False |
| Наявність стільчика | False |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | False |
| Ширина, див | 32 |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Розмір | Середній |
| Бренд | Wallaby |
| Ергономічні ручки | False |