Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка чоловіча через плече Lanpad сіра
Опис товару:
- Одне основне відділення, закривається на блискавку.
- Всередині відділення є бічна відкрита кишеня.
- На фасад розміщені дві кишені на блискавці.
- На зворотному боці одна відкрита кишеня.
- Плечовий ремінь, можна переставляти на ліве/праве плече.
- Ширина ременя 3 см.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон.
- Розміри: 13*19*8 см
- Виробник: Lanpad.
|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 80 мм |