Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка Lanpad на плече синя 8659 blue
Опис товару:
- Сумка закривається на блискавку.
- Усередині розміщене подвійне відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, кишеня на блискавці та відкрита подвійна кишеня.
- Зовні сумки розміщені місткі кишені на блискавці: 3 на фасаді й 1 на зворотному боці.
- На торцях сумки також розташовані відкриті кишені.
- Регульований плечовий ремінь завширшки 4 см.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон.
- Розміри: 28*20*13 см.
- Виробник: Lanpad.
|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Нейлон |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Синій |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
|
| Бренд | Lanpad |