Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка Borsacomoda, Україна коричнева 853.053
Опис товару:
- Внутрішнє відділення розділене на дві рівні частини високою кишенею-перегородкою на блискавці.
- Усередині також є прорізна кишеня на блискавці і накладна відкрита кишеня.
- Зовнішня кишеня на замку-блискавці розташована на тильному боці сумки.
- Дві шкіряні ручки середньої довжини.
- Знімний шкіряний ремінь для носіння сумки на плечі.
Характеристики:
- Матеріал: натуральна шкіра.
- Колір: коричневий.
- Розміри: 29*28*10 см.
- Виробник: Wallaby, Україна.
|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |