Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ділова сумка, портфель для ноутбука 15,6 дюймів Amazon Basics сіра
Опис товару:
- Ідеально підходить для ноутбуків і ультрабуків з 15,6 дюймовим дисплеєм.
- Міцний і водовідштовхувальний матеріал.
- Одне основне відділення для ноутбука 15,6 дюймів, дві відкриті кишені всередині.
- Додаткова кишеня на блискавці і невелика відкрита кишеня спереду дає змогу носити із собою додаткові дрібні предмети, наприклад, телефон або блок живлення.
- Сумка має знімний ремінь через плече.
- Дві ручки середньої довжини.
Характеристики:
- Зовнішні розміри: 40 см х 30 см х 6 см.
- Вага: 420 г.
- Матеріал: поліестер.
- Колір: сірий.
- Виробник: Amazon Basics.
|
| Виробник | AmazonBasics |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Чохол |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Кріплення на візок | Ні |
| Стан | Новий |
|
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 420 г |