Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Power in Eavas 312 green 27 л зелений
Опис:
- Щільна спинка з м'якими рельєфними вставками для вентиляції.
- Усередині рюкзака розташовані три відділення на блискавці.
- У першому відділенні розташована кишеня-органайзер, а в третьому відділенні є кишеня для ноутбука та кишеня для телефона.
- З основного відділення є вихід для навушників на зовнішню стінку рюкзака.
- На фасаді розташована кишеня на блискавці.
- Зовні на бічних сторонах рюкзака розташовані кишені-сітки для пляшок води об'ємом 0,5 літра.
- Плечові лямки регулюються за довжиною та обладнані грудним ременем-стійкою.
Характеристики:
- Матеріал: нейлон.
- Розміри (ШхВхГ): 30*45*20 см.
- Об'єм: 27 л.
- Виробник: Power in Eavas.
|
| Виробник | Power In Eavas |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 27 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Зелений |
| Глибина | 20 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 30 см |
| Кишені | Бічні, Фронтальний |