Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Piquadro Wollem на 17л CA6238W129W BLU
Опис товару:
- Має одне основне відділення
- дві кишені на блискавці спереду
- ремінь для візка
- ремені рюкзака: м'які
- закривається на двосторонню блискавку
- фурнітура з металу антрацитового кольору
Характеристики:
- Матеріал: поліуретан
- Розміри, см: 33x39x16
- Об'єм: 17 л.
- Виробник: Piquadro, Італія.
|
| Виробник | Piquadro |
| Країна виробник | Італія |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 17 л |
| Матеріал | Нейлон |
| Колір | Синій |
| Глибина | 16 см |
| Висота | 39 см |
| Ширина | 33 см |
|
| Бренд | Piquadro |