Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак для міста Kipling Basic на 13л K15635 77W
Опис товару:
- Рюкзак закривається на блискавку і накладний клапан
- Два основних відділення
- Дві бічні кишені
- На лицьовій стороні є кишеня на блискавці
- На тильній стороні є кишеня на блискавці
- Регульовані лямки
- Фірмовий брелок
Характеристики:
- Матеріал: поліамід
- Розмір: 27x33,5x19 см
- Об'єм: 13 л
- Вага: 0,5 кг
- Бренд: Kipling, Бельгія
|
| Виробник | Kipling |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 13 л |
| Колір | Коричневий |
| Глибина | 27 см |
| Висота | 33.5 см |
| Ширина | 19 см |
| Вага | 500 г |
|
| Бренд | Kipling |