Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак міський Kipling Basic Plus на 19л K15641 K59
Опис товару:
- Рюкзак має одне основне відділення на блискавці і накладну кишеню
- Безліч внутрішніх кишень
- На лицьовій стороні є кишеня на блискавці
- На тильній стороні є кишеня на блискавці
- Є бічні кишені
- Дві зручні лямки
- Зручна ручка
- Має хорошу зносостійкість
- Брелок Kipling
Характеристики:
- Матеріал: поліамід
- Розмір: 27x33,5x19 см
- Об'єм: 13 л
- Виробник: Kipling, Бельгія
|
| Виробник | Kipling |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Об`єм | 19 л |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 19 см |
| Висота | 33.5 см |
| Ширина | 27 см |
|
| Матеріал | Поліестер |
| Бренд | Kipling |